דוכני אוכל שיקפיצו את האירוע שלכם

אחד האלמנטים החשובים ביותר להצלחת אירוע זה האוכל. כולם מדברים על האוכל, כולם רוצים לטעום ממנו, והוא משתלב אצלנו לאורך כל האירוע, מתחילתו ועד סופו. היום שכולם מחפשים את החדשנות ואת אפקט ה WOW עבור האורחים שלו, חברות קייטרינג רבות יוצרות דרכים חדשות ומפתיעות להגיש את המנות המשובחות שלהן. אחת הדרכים שנכנסה לתחום האירועים היא דוכני המזון.

מה הם דוכני מזון?

דוכני מזון הן משאיות אוכל או פוד טראק המגיעות למקום האירוע שלכם. זהו טרנד שתפס מאוד חזק בחברה הישראלית. אנחנו אוהבים חידושים, אוהבים להפתיע את האורחים שלנו, אוהבים אסתטיקה המשלבת קריצה עיצובית. רעיון המשאיות אוכל התחיל כבר לפני עשרות שנים, היינו רואים אותם במדינות שונות כמגישי אוכל לעוברים ושבים ברחובות. את הרעיון הפשוט הזה לקחו והכניסו בו עיצוב מפתיע, מאכלים בסגנונות שונים, שירות עם חיוך רחב וקיבלנו תוצאה מפתיעה ומיוחדת.

כולנו מכירים את דוכני הבופה באירועים, התחושה שלכל אירוע שהולכים כבר מצפים לאותו הדבר אולי טיפה שונה אבל הרעיון מאוד דומה כבר יוצר אצל האורחים איזו מן תחושת שעמום קלה. כמובן שכולם נהנים עם בעלי השמחה והחגיגה בהחלט שמחה ומרגשת אבל בעלי שמחה רבים מעוניינים ליצור אצל אורחיהם אווירה אחרת, זיכרון שלא ישכח, שהאירוע שלהם ידובר בכל מקום. לכן הגשת המנות שלכם באירוע ממשאיות אוכל מעוצבות זהו פתרון מושלם וייחודי.

קופצים בחגיגה של השמחה בכל אירוע

דוכני האוכל מתאימים לכל אירוע, הן מתאימים לחתונות, לבנות וברי מצווה, לבריתות לכל אירוע משפחתי שתבחרו. אפילו להפתיע את הסבא ביום הולדת שמונים עם כל המשפחה והקרובים. אך לא רק למשפחות, גם לפסטיבלים תחת כיפת השמיים, אירועי חברה וערבי צוות יכולים להיות בהחלט מיוחדים שיזכרו בקרב העובדים. העובדים המופתעים בהחלט ידברו על ההשקעה שהחברה בה הם עובדים השקיעה בהם וזה הוכחה להצלחת החברה בתגמול עובדיהם.

במשאיות האוכל מוגשים מאכלים שונים, פוד טראק של "דוכן אוכל" תוכלו למצוא תפריטים מגוונים מצמחוני הכולל פיתות דרוזיות וסביך דרך תפריטים בשריים בהם ניתן ליהנות מהמבורגרים, בשר במעשנת וגריל בר ועד תפריט המתוקים הכולל שפע של קינוחים משובחים. הבחירה בדוכן אוכל עבור האירוע שלכם תספק לכם ולאורחים שלכם חוויה ייחודית מפתיעה ובלתי נשכחת.

תוכן עניינים

אנחנו כאן בשבילך, מלא/י פרטים ומיד נחזור אליך!