מתנה לאוהבי בשר – כמה קל להפתיע קרניבור?

מתנה לאוהבי בשר – אם שניכם או אחד מכם אוהב בשר – אבל ממש, אוהב בשר! – ההרכב של ארוחה אידאלית עבורו הוא בדרך כלל צפוי… אז איך ואיפה מפתיעים קרניבור מושבע, ליום הולדתו או בכל אירוע אחר? מסתבר שאפשר לעשות זאת אפילו בבית, או בסוגים מסויימים של טיולים ואטרקציות. מדריך להפתעות בתחום הבשר, לאוהבי הז'אנר

אוהבי הבשר, הידועים בכינויים "קרניבורים", מאוד צפויים במנות האוכל שאותם הם אוהבים. באופן טבעי, כל מנה עיקרית מבוקשת, היא כמובן בשרית. הקרניבורים המושבעים אוהבים בדרך כלל בשר בקר, שנחשב ל"בשר אמיתי".

זה לא אומר שהם ידחו מנות של בשר עוף, או אפילו מנות דגים; הם פשוט יעדיפו בשר בקר, בדרך כלל עשוי על האש, בין אם עשוי היטב או במידת עשייה קלה או בינונית, לפי הטעם האישי כמובן.

אבל אם הקרניבורים המושבעים כל כך צפויים, איך אפשר להפתיע אותם בתאריכים ומועדים מיוחדים? אילו מתנות ליום הולדת כדאי וצריך להביא לקרניבורים זוללי בשר? מסתבר שניתן להביא מתנה לאוהבי בשר, ואפילו להפתיע אותם מאוד תוך כדי, בין אם בבית או במהלך טיולים וסיורים מחוץ לבית.

מתנה לאוהבי בשר בבית

אוהבי בשר יאכלו את הבשר שלהם גם בביתם, וגם בחוץ – אצל חברים ומשפחה, או במסעדות שונות בחוץ. למעשה, בבית יש להם בדרך כלל ציוד מתאים ומשוכלל למדי לצליית בשר על האש, בין אם באמצעות מנגלים, מעשנות בשר ושאר מכשירים משוכללים ובין אם באמצעות מטבחים בעלי מכשירים וכלים ייעודיים לשם כך.

בהינתן הציוד הייעודי, החצי-מקצועי, שיש בדרך כלל לקרניבורים מושבעים בביתם, כיצד ניתן להפתיע אותם בתחום זה בביתם? מתנה לאוהבי בשר בביתם יכולה להיות באחת משתי קטגוריות עיקריות – ציוד או מיכשור נוסף בתחום צליית הבשר ועשייתו, או אפילו ארוחת שף בשר עד הבית.

כן, כיום ישנם שפים רבים הנותנים שירות של בישול אישי בביתו של הלקוח, וזוהי יכולה להיות מתנה נפלאה ומפתיעה במיוחד לקרניבור האהוב עליכם ביום הולדתו או בתאריך מיוחד של שניכם כזוג או כמשפחה.

מאמרים נוספים:

 

מתנה לאוהבי בשר בחוץ

דרך אחרת לפנק אוהבי בשר הינה כמובן ארוחה בשרית איכותית מחוץ לבית. כמובן, ישנה הדרך הרגילה והשגרתית של מסעדות בשר איכותיות – כאלו נמצאות לא מעט בכל רחבי הארץ – אולם ישנן גם דרכים פחות שגרתיות להשיג את אותו אפקט.

אחת מהן היא שילוב של טיול בנקודות ציון בשריות ביחד עם סיור ביקב בצפון, למשל. יין ובשר הולכים טוב ביחד, וסיור באחד היקבים הרבים הפזורים בכל רחבי צפון ישראל יכול להיות גם חוויה מהנה ומעניינת במיוחד, וגם הזדמנות לתבל ארוחה בשרים בסופו של הסיור, בין אם ביקב עצמו או במסעדה בשרית סמוכה, ביין משובח מתוצרת אותו יקב.

תוכן עניינים

אנחנו כאן בשבילך, מלא/י פרטים ומיד נחזור אליך!