קייטרינג לבר ובת מצוות – היה אש אצלך באירוע

קייטרינג לבר ובת מצוות – היה אש אצלך באירוע | מה שהופך אירועים משפחתיים להצלחה או כישלון, בעיני רבים, טמון באיכות האוכל וההסעדה המוגשים במהלכו – החל מהבופה, דרך המנות העיקריות ודוכני האוכל, וכלה בקינוחים. רוצים אירוע בר או בת מצווה מוצלחים? השתמשו בשירותי קייטרינג לבר ולבת מצוות מקצועיים, שיתאימו את המזון לטעמכם כמו גם לטעמם של האורחים.

אירועים משפחתיים הם למעשה אירועי חיים – חתני השמחה וגם קרוביהם זוכרים אותם לכל החיים; אולם רוב האורחים לא יזכרו למשך שנים רבות את האירוע המדובר, שכן כל אחד מאיתנו הולך לעשרות ואולי אפילו מאות אירועים כאלה במהלך חייו, ורבים מהם נראים פחות או יותר אותו הדבר.

יש יוצא מן הכלל אחד לכלל הזה: מה שהופך אירועים משפחתיים כמו בר או בת מצווה למוצלח בעיני האורחים, כזה שמדברים עליו גם שנים רבות אחר כך, הינו האוכל המוגש באירוע. אם האוכל המוגש בכל שלבי האירוע הינו מצד אחד מקורי ומצד שני איכותי וטעים, רבים מהאורחים לא רק יזכרו את האירוע לשנים רבות, אלא גם יזכירו אותו כדוגמא לאירוע מוצלח במיוחד מתוך שלל האירועים שהם השתתפו בהם.

לכן, יחד עם כל האלמנטים האחרים של הפקת האירוע המרגש של בר או בת מצווה, חשוב להשתמש גם בשירותי קייטרינג לבר ולבת מצוות מקצועיים, שיעשו את ההבדל בין עוד אירוע סטנדרטי, לבין אירוע טעים, נעים ובלתי נשכח.

קייטרינג לבר ולבת מצוות

שירותי הסעדה לאירועים הינם מקצוע בפני עצמו, עם התמחות לא רק בהכנה ואספקת מזון לאירועים עצמם, אלא גם לתזמון חלוקת המזון באירוע לפי שלביו השונים. בניגוד לארועים משפחתיים בעבר, כיום מוגשים סוגים שונים של מזון בשלבים שונים של האירוע – החל מהבופה בתחילתו, כולל דוכני מזון שונים, דרך המנות העיקריות המוגשות לשולחנות האורחים ועד להגשת קינוחים מתוקים בסופו.

כמו כן, ישנם שלבי ביניים של הגשת מזון לאורחים באירוע, כמו למשל דוכני מזון ופוד-טראק באמצע האירוע, ותפעול של הגשת מזון לפינות ישיבה באירוע. אופי ההגשה והתזמון כמובן צריכים להיות מתוכננים על בעלי האירוע, ובהתאם לשטח האירוע עצמו – אולם אירועים, גן אירועים או אפילו בגינה או בשטח הפתוח.

שירותי קייטרינג לבר ולבת מצוות יודעים מקצועיים יודעים לעשות את כל ההתאמות הדרושות, לפי סוג האירוע, היקפו וגודלו מבחינת מספר האורחים, סוג המזון הדרוש לפי התפריט שנבחר על ידי בעלי השמחה, תזמון חלוקת המזון ואפילו ניהול חלוקת המזון עצמו על ידי מלצרים מיומנים.

מאמרים נוספים:

 

מה מיוחד בקייטרינג לבר ובת מצוות?

נשאלת השאלה כמובן מה מיוחד בקייטרינג לבר ובת מצוות, שאינו קיים באירועים אחרים?

ראשית, יש להבין כי מדובר באירוע רב-גילי מבחינת משתתפיו, עם שתי קבוצות משתתפים מובחנות: הראשונה היא חבריו לכיתה ולשכבת הגיל של בעל השמחה, שהם בני נוער צעירים; השניה היא קבוצת האורחים המבוגרים שהם קרובי המשפחה והחברים של הורי חתן השמחה, ואולי גם ילדיהם הצעירים.

מנקודת מבט של קייטרינג לבר ולבת מצוות, מדובר באתגר קולינרי: מצד אחד יש להגיש מנות מזון שמעניינות את בני הנוער, ומצד שני יש להגיש מזון שישביע את המבוגרים שבאירוע המשמח. לכן יש להרכיב מנות שמדברות אל שתי שכבות הגיל הללו לאורך כל האירוע.

כך למשל, המבוגרים יותר סביר שייהנו ממנות בשרים משובחות וטעימות, ואילו בני הנוער יאהבו בשרים מעובדים ו"קלים יותר"; מבוגרים יאהבו ויעריכו יותר מנות של סלטים מאשר צעירים, ואילו בגזרת הקינוחים המתוקים יש להתחשב בטעמים שונים המשתנים לפי גיל, כאשר צעירים נוטים למתוקים פשוטים יותר כגון גלידות ועוגות, ואילו מבוגרים עשויים לאהוב קינוחים מתוחכמים יותר, וגם כאלו דלי שומן וסוכר.

להישאר עם טעם מתוק מהאירוע

הפתגם הידוע אומר שתמיד זוכרים את הדבר האחרון שאתה עושה, וכך גם עם קייטרינג לבר ולבת מצוות– האורחים בסופו של דבר זוכרים את הקינוחים המוגשים בסוף האירוע המשמח, לצד כל השמחה וההתרגשות מהאירוע עצמו – לכן כדאי להשקיע מחשבה ומקוריות בעיצוב ההגשה לא פחות מאשר בטעמים עצמם.

בהקשר זה ניתן לומר כי שולחנות המתוקים באירועי בת ובר מצווה דומים במקצת לשולחן מתוקים לברית – כאשר גם באירועי ברית יש לא מעט צעירים, בעיקר אחים ואחיות של התינוק שנולד, וחבריהם הקרובים.

לכן, חשוב להשתמש בשירותי קייטרינג לבר ולבת מצוות ברמה גבוהה, על מנת ליצור אירוע בלתי נשכח, כי החוויה שתעבור דרך החיך והבטן באירוע לא תישכח במשך שנים – לטוב ולרע…

תוכן עניינים

אנחנו כאן בשבילך, מלא/י פרטים ומיד נחזור אליך!